Проект системи опалення

shkola_l

Проект системи опалення

Система опалення є дуже важливою складовою, яка визначає комфортність і безпечність проживання в будинку, особливо в зимовий період. Створення проекту системи є основним її елементом. Під час виготовлення проекту спеціалісти компанії Клімат-Захід враховують ряд параметрів: тип приміщення, площу приміщення, характеристики стін, вікон, перекриття, кліматичні особливості, тип палива, на якому буде працювати котельня, та ін. Від правильного варіанту системи опалення буде залежати і сама вартість системи, і її ефективність.

Економія на етапі проектування чи монтажу системи може своїм наслідком мати надто високі затрати на паливо, а то й взагалі котельня може становити собою небезпеку під час експлуатації. Тож варто довірити ці роботи професіоналам компанії Клімат-Захід.

Етапи проектування системи опалення:

  • обговорення побажань замовника;
  • розроблення загальної концепції;
  • визначення типів опалювальних приладів та способу опалення;
  • місце розміщення опалювального обладнання (паливна, котельня);
  • попередній варіант проекту;
  • кінцевий варіант проекту з монтажними кресленнями та специфікацією обладнання та матеріалів.

Звернувшись в нашу компанію за телефоном +380 96 263 0221, або відправивши ваш запит на електронну скриньку mail@klimat-zahid.com.ua,  ви отримаєте фахові консультації з технічних та організаційних питань проектування системи опалення.

Система опалення будинку проектується на основі технічного завдання, що містить в собі повний перелік вимог і побажань до системи.

Після затвердження технічного завдання, фахівці Клімат-Захід  розраховують і підбирають потрібне обладнання, здійснюють робочі креслення котельні, всі потрібні пояснювальні записки, а потім проект погоджують і здають замовнику.

Найкращим є варіант, коли компанія не тільки розробляє проект, а й проводить комплектацію приміщення обладнанням, здійснює монтаж, пуско-наладку, здачу в експлуатацію та в подальшому –  сервісне обслуговування.

Це дозволяє нашим клієнтам економити кошти та отримувати гарантії якості проведених робіт.

/ Без категорії