Водяне опалення

vodjane-opalennya

Водяне опалення

Вода здавна відома як чудовий теплоносій.  Тож не дивно, що водяне опалення користується значною популярністю. Водяну систему опалення винайшов у 1777 році француз М. Боннеман, однак і сьогодні її активно використовують.

Механізм такої системи доволі простий: вода передає тепло, отримане від опалювального котла, радіаторам  чи “теплій підлозі” в будинку. Варіанти опалювального приладу  можуть бути різні:  рідинний, твердопаливний, газовий, електричний або комбінований, тепловий насос. Кожен тип котла має свої переваги і особливості. За наявності газопостачання доцільно використовувати газові котли. При його відсутності доводиться вибирати між дорожчим джерелом тепла, але більш «чистим» – електрикою  і більш дешевшим –  твердим паливом.

Яким би витонченим і красивим не був дизайн вашого будинку, без ефективної системи опалення ви не відчуватимете справжнього затишку. Одним із простих і економних є водяне опалення, монтаж якого професійно здійснять для вас спеціалісти нашої компанії.

Водяне опалення має ряд важливих переваг:

  • Вода прекрасно проводить тепло, тож така система опалення є економною. Встановивши водяну систему опалення, ви значно зекономите на витратах на енергоресурси.
  • Системи водяного опалення мають високу надійність. Комунікації, радіатори і опалювальний котел можуть служити вам декілька десятиліть.
  • Можливість використання теплих підлог. Це дозволить зекономити немалі кошти, адже для підтримки оптимальної температури в приміщенні потрібно нагріти радіатори до 70 градусів, тим часом як теплим підлогам достатньо 30 градусів тепла для підтримання комфортного температурного режиму.

Однак, щоб користуватися помітними перевагами водяної системи опалення, потрібно правильно і надійно її встановити. В цьому ви можете покластися на фахівців нашої компанії!

/ Без категорії