Електричне опалення

elektrichn-radatori-opalennya

Електричне опалення

Сьогодні електричне опалення використовують як основне, і досить широко як резервне. Наприклад, коли ще систему опалення включати рано, приміщення можна підігріти електричним обігрівачем. Помітним недоліком електричного опалення є досить висока вартість електроенергії. Однак воно має і суттєві переваги.

Електричне опалення

  • Екологічно чисте. Відсутній продукт спалення, що забруднює собою атмосферу.
  • Майже безшумне і зручне при використанні.
  • Безпечніше порівняно з іншими видами опалення.

Всі системи опалення з електрикою можна поділити на два типи: з використанням прямого опалення електрикою, та за допомогою електричного котла – із застосуванням теплоносія.

Пряме опалення передбачає використання радіаторів, конвекторів, інфрачервоних обігрівачів та «теплих електричних підлог».

Електроконвектори

Вибір конвекторів сьогодні досить великий. Сучасні електроконвектори порівняно із своїми попередниками – різноманітними електрокамінами – мають удосконалену будову. Вони не спалюють кисень із повітря, тому що традиційну нагрівальну спіраль замінила оребрена трубка. Також сучасні електричні конвектори оснащені захистом від перегріву, тож їх можна використовувати в кімнатах, де перебувають діти. Недоліком конвективного опалення є те, що потоки повітря захоплюють за собою пил і переносять її з однієї кімнати в іншу.

Електрорадіатори

Електрорадіатори і масляні радіатори через такі якості, як мобільність, низька температура нагріву корпусу належать до безпечних нагрівальних приладів. Також вони не знижують рівень кисню та вологи в повітрі. Вони підігрівають повітря до необхідного температурного рівня.

Інфрачервоні нагрівачі

Принцип дії цих приладів відмінний від інших електричних обігрівачів: вони нагрівають не повітря в приміщенні, а передають тепло предметам та людям, а вже від предметів в кімнаті нагрівається також повітря. Вони не впливають негативно на мікроклімат будинку. Від інфрачервоних нагрівачів приміщення нагрівається швидше, ніж від конвективних, а це допомагає заощаджувати електроенергію. А ще вони мобільні і легкі в монтажі.

«Теплі підлоги»

Системи «теплі підлоги» комфортні та приємні в використанні. Підлоговий кабельний обігрів застосовують відносно недавно. Використання такої системи дозволяє економити 60-70% електроенергії, це швидкий спосіб обігріти приміщення без зайвих витрат енергії. Електрична  тепла підлога має суттєвий недолік – електромагнітне випромінювання, що погано впливає на здоров’я людей.

Опалення будинку електричним котлом

Електричні котли широко використовують у водяних системах опалення. Таким опаленням можна  користуватися як основним.

Ми пропонуємо кваліфікований монтаж електричних систем опалення, надійне встановлення «теплих підлог» та електричних котлів – всіх важливих елементів для якісного опалення вашого дому!

/ Без категорії