Системи опалення промислової споруди

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Системи опалення промислової споруди

Стандартне водяне опалення не підходить для обігріву промислових приміщень і складських територій. Повʼязано це з тим, що цей метод опалення концентрує тепло не в нижній зоні, де знаходяться працівники, обладнання, а вгорі. У звʼязку з цим, необхідне або нарощування потужностей обігрівачів, або пошук альтернативних способів.

В промислових спорудах використовуються різні види систем опалення, які мають свої переваги і недоліки.

Особливості водяного опалення будівель

Класичний спосіб опалення (радіаторне опалення) виробничих приміщень і складів вимагає великих витрат на тепло- та енергоносії, виявляючись при цьому найменш ефективним. Тому його не варто розглядати при опаленні великих промислових приміщень.

Однак, такий тип нагріву приміщень  може бути використаний в деяких адміністративних приміщеннях. Його доцільно використовувати в школах, лікарнях, дитсадках, офісах. Вкрай ефективним показує себе опалення в тренажерних залах шкіл, при організації теплих водяних підлог.

Особливості повітряного опалення

Повітряне опалення дозволяє швидко нагріти повітря в великих промислових приміщеннях. Його доцільно застосовувати при опаленні цехів, складів, великих теплиць, на заводах і фабриках. При такому опаленні повітря нагрівається спеціальними тепловентиляторами чи фанкойлами, до яких підводиться теплоносій водяної системи опалення чи безпосередньо газ або електрика. В деяких агрегатах повітряного опалення може підмішуватись частина свіжого повітря для вентиляції приміщень (дахові кондиціонери, центральні кондиціонери).

Недоліком повітряного опалення є великий перепад температур між нижньою і верхньою точками приміщення. Цю проблему можна усунути, застосовуючи спеціальний пристрій – дестрифікатор, який перемішує повітря і вирівнює температуру.

Особливості променевого або інфрачервоного опалення

На сьогодні найбільш ефективним методом опалення великих приміщень можна назвати інфрачервоне опалення. В цьому випадку для обігріву ставлять спеціальні випромінювачі тепла. Вони можуть бути газовими, або електричними.

Електропанелі підвішують на певну висоту. Вони випромінюють інфрачервоні хвилі, які обігрівають не повітря, а підлогу, предмети, людей, які перебувають під ними. Вони абсолютно нешкідливі для використання, не виділяють продуктів горіння, забезпечують швидким теплом. Тепло накопичується внизу приміщення.

З недоліків можна назвати велику витрату і додаткове навантаження на мережу електроенергії, інфрачервоні обігрівачі сильно висушують повітря. Найкраще такі обігрівачі підходять для опалення складів, сільськогосподарських приміщень, виробничих приміщень фабрик і заводів.

Послуги по створенню системи опалення великих приміщень

Клімат-Захід пропонує послуги по створенню опалювальної системи «під ключ» для нежитлового комплексу. Ми успішно реалізовуємо проекти як наші, так і сторонніх компаній, по опаленню: цехів; складів; освітніх установ: садочків, шкіл, університетів, освітніх центрів; тренажерних залів, спорткомплексів; офісів; сільськогосподарських приміщень: тваринних і птахівничих ферм, теплиць; інших приміщень господарювання.

Ми гарантуємо високу якість наших послуг, повне виконання зобовʼязань в домовлені терміни, а також гарантійне обслуговування.

/ Без категорії