Опалення котеджу

opalennya-kotedzu

Опалення котеджу

Опалення в котеджі чи будинку за містом зазвичай автономне. Це, безперечно, швидше плюс, ніж мінус, зважаючи на роботу комунальних служб в наших містах. Однак для автономного опалення потрібно насамперед продумати проект та вибрати оптимальний тип опалення. Тоді реалізувати правильний монтаж системи, в чому вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти Клімат-Захід. Найкраще продумати систему опалення ще на етапі будівництва котеджу, тоді не виникатиме потреби добудовувати котельню до вже готового будинку та ряд інших нюансів.

Опалення за допомогою природного газу

Найбільш поширеним і ефективним джерелом тепла вважається природний газ. Хоча для опалення котеджу природним газом необхідне підключення до газової магістралі, однак коефіцієнт корисної дії приладів на  цьому енергоресурсі чи не найвищий.

Водяне опалення

Доволі просте в монтажі, а тому досить популярне. Також останнім часом застосовують «теплі підлоги», коли опалювальні труби проводять під підлогою.

Опалення за допомогою електрики

Використання електрики дорожче, але це «чисте» і зручне джерело енергії. Вибір електричних конвекторів, електрокотлів досить великий, але важливо їх правильно встановити для максимальної ефективності.

Опалення твердим паливом

Обігрів твердим паливом (дрова, пелети, вугілля) зараз широко використовують в будь-яких типах приміщень, а особливо в приватному секторі. Воно менш зручне, ніж газове, тому що передбачає постійне підкидання дров чи пелет. Система опалення з твердопаливним котлом буде коштувати значно дорожче, ніж з будь-яким іншим типом котлів. Проте дрова досить легко придбати та зберігати, це незалежність від електро- та газових мереж, тож іноді це найкращий варіант.

У зв’язку з постійним здорожчанням енергоресурсів набувають популярності теплові насоси, які мають високу ефективність та використовують енергію повітря та землі. Окрім того, теплові насоси можуть працювати і на охолодження в теплий період року та на нагрів води. Недоліком є їх висока вартість та втрата ефективності при низьких температурах.

Варіантів систем опалення досить багато, але важливо вибрати ефективну і таку, щоб підходила саме для вашого будинку.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть в підготовці проекту опалення вашого котеджу, проконсультують щодо вибору котла та загалом щодо організації опалення будинку.

/ Без категорії