Як правильно вибрати кондиціонер

кондиціонери

Як правильно вибрати кондиціонер

Бажаєте, щоб погода у вашому домі або приміщенні вашої компанії залежала не від пори року, а від вашого настрою, то ваше бажання з легкістю виконає правильно обраний та якісний кондиціонер.

На сучасному ринку представлений надзвичайно широкий асортимент кліматичних систем та кондиціонерів, тому природньо, що перед вами неодмінно постане питання «Як вірно обрати кондиціонер?» Однак, вам цілком під силу попередньо зорієнтуватися, який кондиціонер вам потрібен та, як правильно його обрати. Для цього вам потрібно врахувати декілька ключових показників, від яких, власне, залежать технічні параметри кліматичного обладнання, яке ідеально підійде саме вам.

Також, не менш важливим являється врахування типу приміщення: житлове чи промислове. Вимоги щодо комфорту мікроклімату у промислових приміщеннях, на відміну від житлових, значно нижчі. Але промислові приміщення дуже часто мають надхождення тепла від різного обладання, приладів, людей тощо.

Потужність кондиціонера

Для вибору кондиціонера, який працюватиме у вас з максимальною віддачею, вам, також, варто визначитися з тим, чи буде кондиціонер виключно охолоджувати повітря. Крім того, при виборі кондиціонера, слід враховувати в яку сторону виходять вікна приміщення, а саме на північ чи на південь. Також, кількість вікон та їх розміри, кількість користувачів в приміщенні, кількість розміщених в приміщенні комп’ютерів, телевізорів, холодильників і інших пристроїв, які віддають тепло в повітряний простір приміщення. Дані показники в значній мірі впливають на фактичний притік тепла, а в підсумку – і на потужність кондиціонера. Тому, якщо вікна у вашому приміщенні високі та широкі, та виходять на південь, то притік тепла буде значно більшим ніж у аналогічному приміщенні з вікнами на північ. А отже, і потужність кліматичної техніки повинна бути більшою. Необхідно враховувати і те, на якому поверсі знаходиться ваше приміщення, адже, якщо ви знаходитесь на останньому поверсі, то нагрівання відбувається ще і згори через перекриття.Напольно-потолочний

Орієнтовну кількість виділення тепла можна обчислити так: – крізь 1 кв.м. вікон в приміщення надходить приблизно 0,45 кВт тепла, одна особа виділяє близько 0,15 кВт. Електроприлади теж являються джерелами тепла, наприклад, ПК, виділяє близько 0,3 кВт, принтер/копіювальна техніка – 0,5 кВт. Підсумувавши всі дані потоку тепла, можна підібрати кондиціонер з розрахунковою потужністю охолодження, з таким розрахунком, щоб вона перевищувала дані теплопритоку від освітлення. Бажаєте, щоб кондиціонер не лише регулював температуру повітря в приміщенні, але і очищав, то, відповідно, вам варто розглянути моделі з присутніми в них фільтрами очищення. З таким кондиціонером повітря буде очищене не лише від пилу та інших часточок, але і від неприємного запаху.

Варто запам’ятати…

Якщо ви заздалегідь визначилися з основними параметрами кліматичної техніки, то, запам’ятайте, ще одне важливе правило. Для максимального функціонування кондиціонера установка, проведена згідно з усіма правилами, відіграє таку ж важливу роль, як і характеристики моделі приладу. Тому, дуже важливо вдало вибрати компанію, яка займається установкою кліматичного обладнання. Тут вам необхідно звертати увагу на досвід фірми, і на кваліфікацію її працівників. Компанія Клімат-Захід пропонує вам чудовий сервіс і повний асортимент послуг, включаючи консультації, монтаж і якісне гарантійне обслуговування.

/ Без категорії