Опалення дачі

opalenniya_dachi

Опалення дачі

Опалення дачі має свої особливості і залежить від ваших уподобань і звичок. Приїжджаєте на дачу тільки влітку відпочити, чи маєте звичку відвідувати свій будиночок за містом і восени та взимку? Або, можливо, плануєте жити на дачі цілий рік? Також дачний будинок може бути виготовлений з різних матеріалів: з дерева чи цегли. Вибір системи опалення залежить також і від розмірів дачі.

Однак, навіть весняні і осінні вечори бувають досить холодними, тож для комфортного відпочинку на дачі потрібно подбати про ефективне опалення.

Вибір типу обігріву заміського будинку залежить також від наявності системи комунікацій. Наприклад, тут дуже рідко є в наявності проведена газова магістраль. Тож газове опалення будинку в такому випадку неможливе.

Опалення електрикою

Електричні обігрівачі досить різноманітні: інфрачервоні, масляні радіатори, конвектори. Інфрачервоні обігрівачі і конвектори зручні та компактні і легко справляються з завданням обігріву невеличкого будинку, однак для більших приміщень їх потужності не вистачить. Масляні радіатори схожі на звичайні батареї, та здатні обігріти досить великі приміщення. Ще одним джерелом тепла для дачі  може бути електричний котел. До сучасних електрокотлів можливо під’єднати GSM модуль і управляти котлом дистанційно. Недоліком опалення електрикою можуть стати помітні витрати на оплату за електроенергію. Більш економним в експлуатації може бути тепловий насос, але затрати на початковому етапі зростають в рази.

Використання твердого палива

Твердопаливні каміни і котли для опалення дачі досить популярні.

Камін на дровах може стати чудовим елементом інтер’єру, якщо його відповідно оформити і прикрасити. Ви зможете проводити холодні осінні вечори в вашому будинку за містом біля каміна, попиваючи запашний чай. Будова каміна досить проста, його складові частини: топка, портал і димохід. По мірі згоряння палива в топці обігрівається приміщення. Однак є і недолік такої системи: камін швидко остигає, коли в ньому згорає все паливо.

Досить поширеним є використання для обігріву дачі твердопаливних котлів. Такі котли достатньо прості і довго служать. Окрім того, тверде паливо відносно легко можна знайти на дачі. Іноді встановлюють комбіновано твердопаливний і електричний котли, що дуже зручно. Як варіант замість котла використовують піч.

Компанія Клімат-Захід пропонує послуги встановлення систем опалення. Ми підберемо оптимальну для умов вашої дачі систему опалення та здійснимо її професійний монтаж.

/ Без категорії