Кондиціонери Toshiba

toshiba-logo

Кондиціонери Toshiba

У більшості країн світу кліматична техніка (спліт-системи) TOSHIBA дуже популярна, так як вона беззвучна, високо економічна і має відмінні технічні характеристики.

На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що кондиціонери компанії Тошиба вважаються кращими з енергоефективності та безшумності в роботі. Адже більшість експертів говорять про те, що рівень виробництва спліт-систем даної марки поза конкуренцією.

Історія бренду

У 1875 році японський винахідник пан Хтсашіге Танака створив компанію під назвою TANAKA Engineering Works. Фірма займалася винаходом автоматичних годинників та ляльок.

Незабаром підприємство збільшилося і зайняло одне з провідних позицій з виробництва електротехніки в «країні сонця, що сходить». Далі головними розробками стали прилади домашнього вжитку: холодильники, пилососи та пральні машини. У 1978 році після численних змін всередині підприємства, бренд отримав нове ім’я – Toshiba. За своє багаторічне існування, компанія вийшла на міжнародний рівень, ставши однією з найбільших корпорацій уже в світі.

Велику увагу підприємство приділяє кліматичній техніці, а зокрема спліт-системам. Першорядні кондиціонери були випущені компанією в 1961 тому бренд Тошиба з впевненістю можна назвати головним виробником цих пристроїв, так як в список її винаходів входить: інверторне управління, вбудована система очищення повітря, настінна спліт-система.

На сьогоднішній день бренд Тошиба займає перші місця у багатьох рейтингах, завдяки довговічності, безперебійній роботі своїх кондиціонерів та унікальним розробкам. Головною вважається система інверторного управління.

Інверторне керування, що це?

Дана система управління дозволяє істотно зберігати споживану енергію на функціонування кондиціонера. Крім цього, інверторний компресор працює енергійніше і регулює необхідний рівень температури. Такий пристрій перетворює постійний струм в змінний, а потім навпаки зі змінного в постійний. Таким чином він регулює темп оборотів двигуна компресора, а значить – рівень нагріву або охолодження. Тим самим, за рахунок цього ви зможете миттєво налаштовувати температуру, а також економити електроенергію. (Більш докладно про відмінності інверторних кондиціонерів від звичайних ви можете дізнатися тут).

Принцип роботи

Так в чому ж полягає принцип роботи такої спліт-системи? Завдяки системі інверторного управління, компресор не відключається, після того як в кімнаті встановилася потрібна температура. Він продовжує роботу на тій самій потужності, для того щоб підтримувати мікроклімат. При цьому, якщо температура в кімнаті відхилиться хоча б на 1 градус, це змусить компресор працювати швидше, і через пару миттєвостей мікроклімат знову налагодиться. Якщо ж говорити про простий кондиціонер, то він буде систематично включатися і вимикатися при зміні температури, внаслідок чого електроенергії витрачається в рази більше, і зберігати одну і ту ж температуру стає важче.

Перевага інверторних кондиціонерів Тошиба над класичними

Інверторні кондиціонери Toshiba – це високотехнологічне обладнання в двадцять першому столітті, яке в повній мірі коригує мікроклімат в кімнаті. Вони моментально реагують на зміни температури в приміщення і відразу підлаштовуються під них. Функціонування таких пристроїв в рази ефективніше, ніж робота звичайних спліт-систем.

Виділимо основні переваги інверторних кондиціонерів:

  • Шумові характеристики дозволяють спати всю ніч при включеному пристрої;
  • Зменшуються витрати на енергію;
  • Термін служби на порядок вище;
  • Зміна температури відбувається розмірено, без значних стрибків;
  • Заданий температурний режим досягається в кілька рази швидше.

Toshiba в 21 столітті

Сьогодні Toshiba беззаперечно лідирує в розробці інверторних кондиціонерів для використання в домашніх умовах. Корпорація не стоїть на місці, а навіть випереджає багато компаній у розвитку.

Кондиціонери toshiba нового покоління мають кілька режимів роботи, базових функцій і, звичайно ж, деяку «родзинку», яка дає можливість підтримувати ідеальну температуру і вологість, а також гарантувати очистку повітря незалежно від пори року.

Серед найбільш унікальних і важливих особливостей кондиціонерів компанії Toshiba виділяють, перш за все, високу швидкість кондиціонування, яка пояснюється продуктивною роботою цеоліту-plus фільтра. Крім того, особливу увагу привертає суперсучасний фільтр під назвою Daiseikai, діючий на основі використання іонів срібла.

У ціновому сегменті Toshiba займає середину, з досить високими показниками енергоефективності та надійності.

Компанія Клімат-Захід є дилером кондиціонерів Toshiba в місті Чернівці. Допоможемо підібрати і встановити надійну техніку Toshiba.

/ Без категорії